Menu
Sepet

Organik Ürünler

Çaykur Organik Zümrüt Yeşil Çay (125 GR) ..
29,09 TL Vergiler Hariç:24,65 TL
Çaykur Organik Hemşin Çayı (400 GR) ..
51,99 TL Vergiler Hariç:44,06 TL
Atışeri Mersin Organik Keçiboynuzu Özü 700 G ..
63,00 TL Vergiler Hariç:53,39 TL
Kars Yaylalarının Organik Şekersiz Balı (500gr) Çok Leziz Bir Bal ..
98,14 TL Vergiler Hariç:90,87 TL
En Geç 20-08-2022 Cumartesi günü kargoda
Her türlü ev ve diğer mekan yüzeylerinin temizliği için uygundur. İster doğrudan yüzeye, ister seyrelterek kullanılabilir. Ciltte ve yüzeylerde toksik kalıntı bırakmaz. Mermer, granit, taş, cam, ayna gibi her türlü yüzeyin temizliğinde, mobilya..
37,00 TL Vergiler Hariç:31,36 TL
En Geç 19-08-2022 Cuma günü kargoda
Organik Lavanta Sabunu Organik Lavanta Sabunu
Yeni
Lavanta Sabunu Kullanıldığı alanda lavana çiçeklerinden gelen etki sayesinde kokusunun hoş ve rahatlatıcı etkisi vardır. Ayrıca, gerek vücutta gerek ciltte gerekse saçlarda kullanımının ardından lavantanın sahip olduğu tüm faydaları hissedeceksiniz.   &Uu..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Zeytinyağı Sabunu Organik Zeytinyağı Sabunu
Yeni
Zeytinyağı Sabunu Gerçek ve doğal olarak üretimi yapılan Zeytinyağı Sabunu, pH dengesi açısından en zengin içeriğe sahip olduğundan dolayı tüm cilt yapılarında uygulanması mümkündür. Ayrıca, antiseptik özelliği sayesinde de ciltte oluşabilecek si..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Kükürt Sabunu Organik Kükürt Sabunu
Yeni
Kükürt Sabunu Tamamen kokusuz olan ve ‘’Halk İlacı’’ olarak bilinen Kükürt Sabunu cilt problemleri yaşayan kişilerin en sık kullandığı sabunların arasında yer almaktadır. Anti bakteriyel özelliği sayesinde hücre yenileyici özell..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Propolis Sabunu Organik Propolis Sabunu
Yeni
Propolis Sabunu Propolis, arıların kovanlarında bolca kullandıkları, kondukları ağaçların dallarından topladıkları özler ile balmumu ve özel salgılarını birleştirerek yaptıkları bu çok özel madde, doğal bir antiseptik, antifungal ve antioksidan bir maddedir. &..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Okyanus Sabunu Organik Okyanus Sabunu
Yeni
Okyanus (Mavi) Sabunu Cildimiz doğası itibariyle rüzgar, toz, güneş ışığı gibi dış etkenlerle sürekli etkileşim halinde bulunduğundan dolayı çoğu zaman tahriş olma durumuyla karşılaşabiliyor. Bu sebepten dolayı, cildimizin temizliği ve bakımı büyük önem arz ed..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Gül Sabunu Organik Gül Sabunu
Yeni
Gül Sabunu İçerisinde herhangi bir kimyasal bulunmayan tamamen gül yapraklarından üretilen Gül Sabunu cildi güzelleştirmesinin yanı sıra herhangi bir zararı bulunmaz. İçine yine tamamen doğal olan saf zeytinyağı ve gliserin eklenir ve cildi besleyiciliğ..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Keçi Sütü Sabunu Organik Keçi Sütü Sabunu
Yeni
Keçisütü Sabunu Uzmanların yapmış olduğu araştırmaya istinaden anne sütünden sonra en faydalı besin kaynağı Keçi Sütü olarak açıklanmıştır. Cilt kuruluğundan egzamaya, sütten aldığı mineraller sayesinde cildi ciddi derecede desteklemesinden ..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Isırgan Otu Sabunu Organik Isırgan Otu Sabunu
Yeni
Isırgan Otlu Sabun Yıllardır gerek tıp gerekse kozmetik alanında kullanılan ve birçok derde şifa olan ısırgan otu çayı ve yağının ardından organik olarak siz değerli müşterilerimize cilt ve yağ sabunu olarak sunmaktayız.   Üretim Aşaması ve İçerik Sabu..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Bıttım Sabunu Organik Bıttım Sabunu
Yeni
Bıttım Sabunu Tamamen şifa kaynağı olan Bıttım Sabunu deride oluşan tüm sorunlara ve saçlarda oluşan problemlerin çözümü olarak kullanılmaktadır.   Üretim Aşaması ve İçerik Sabunlarımız soğuk proses üretim metoduyla üretilmekte..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Ardıç Katranı Sabunu Organik Ardıç Katranı Sabunu
Yeni
Ardıç Katranı Sabunu Diğer adıyla Cilt dostu olan, binlerce yıldır Anadolu halkının Ardıç ağacından kullandığı Ardıç Yağı, cilt ve saç sorunlarında da ayrıca şifa kaynağı olarak ön planda tutulmuştur. Ardıç Katran Sabunu olarak da bilinen sabunun ..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Hindistan Cevizi Sabunu Organik Hindistan Cevizi Sabunu
Yeni
Hindistan Cevizi Sabunu İçinde bulunan yüksek miktardaki laurik asit, vitamin ve minareler sayesinde saçlarınızda, cildinizde ve hatta vücudunuzun tüm bölgelerinde birçok faydası bulunmaktadır. Uzmanların sık sık kullanımını önerdiği tamamen yenilebil..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Defne Sabunu Organik Defne Sabunu
Yeni
Defne Sabunu Cildinize ve saçınıza kullanımınızda uzaktan bile etkileyici kokusunu bırakan Defne Sabunu, Hatay ilimizde yetişen Defne ağacı yapraklarından elde edilen yağ ile üretilir. Sağlığın ve güzelliğin simgesi olan Defne ağacı cildin ve saçın yenilenmesi aç..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Organik Çam Terebentin Sabunu Organik Çam Terebentin Sabunu
Yeni
Çam Terebentin Sabunu Herkesin aklında ‘’Saç Sabunu’’ olarak bilinen Çam Terebentin Sabunu diğer sabunlara nazaran sadece saç ve cilt sağlığına faydaları yanında kılcal damarı uyarıcı yapıya sahip olduğundan kan dolaşımını da ayrıca düzenle..
34,93 TL Vergiler Hariç:29,60 TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)